Доступність посилання

logo-print
24 Лютий 2017, Київ 01:58
Новини | Міжнародні

Слідчий комітет Росії: суд над підозрюваним у вбивстві сім’ї пройде у Вірменії


Сутички поліції і протестувальників у Ґюмрі, 15 січня 2015 року

Сутички поліції і протестувальників у Ґюмрі, 15 січня 2015 року

Розслідування і судовий розгляд справи російського військовослужбовця Валерія Пермякова, обвинуваченого у вбивстві у вірменському Ґюмрі сімох членів однієї сім’ї, відбуватимуться виключно на території Вірменії. Про це заявив представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін, пославшись на результати переговорів у Єревані глави відомства Олександра Бастрикіна.

Сьогодні Бастрикін зустрічався з вірменським президентом Сержем Сарґсяном і з керівником Слідчого комітету Вірменії Агваном Овсепяном. За повідомленням Слідчого комітету Росії, керівники слідчих відомств запевнили, «що винний у жорстокому вбивстві понесе заслужене покарання».

12 січня в місті Ґюмрі на півночі Вірменії були вбиті шестеро людей – члени однієї родини, у тому числі дворічна дитина. Шестимісячний хлопчик з ножовим пораненням у тяжкому стані був госпіталізований. Врятувати його не вдалося. Він помер 19 січня.

Солдат-строковик розквартированої в Ґюмрі 102-ї російської військової бази Пермяков незабаром після масового вбивства був затриманий поблизу турецького кордону і перебуває зараз під арештом на території цієї бази. Пермяков, який зізнався у злочині, звинувачується за статтями Кримінальних кодексів Росії і Вірменії.

Вбивство в Ґюмрі викликало хвилю протестів у Вірменії. Тисячі маніфестантів вимагали видачі російського солдата вірменському правосуддю.

За даними слідства, перед вчиненням злочину рядовий Пермяков самовільно залишив свою частину зі зброєю.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG