Доступність посилання

logo-print
27 Березень 2017, Київ 13:57
Новини | Політика

Путін хотів обговорити Україну без участі Порошенка – Найєм


Депутат Верховної Ради України Мустафа Найєм

Депутат Верховної Ради України Мустафа Найєм

План президента Росії Володимира Путіна щодо врегулювання конфлікту на сході України спершу був запропонований лише французькому президенту Франсуа Олланду і німецькому канцлеру Анґелі Меркель. Про це з посиланням на неназваних високопосадовців повідомляє у Facebook депутат Верховної Ради України Мустафа Найєм, який перебуває в Мюнхені, де 6 лютого розпочнеться щорічна триденна конференція з питань безпеки.

«Олланд і Меркель думали недовго, після чого Кремлю була передана ультимативна вимога передати той же пакет пропозицій із «планом Путіна» українській стороні», – твердить Найєм.

«А ще через кілька годин Москву ввічливо поставили перед ще одним фактом: перед приїздом до Москви Анґела Меркель і Франсуа Олланд відвідають Київ і прибудуть на переговори до Москви, вже ознайомившись із думкою української сторони», – додав депутат Верховної Ради Мустафа Найєм.

Кількагодинна зустріч у Києві президентів України Петра Порошенка, Франції Франсуа Олланда і канцлера Німеччини Анґели Меркель завершилася близько півночі в четвер без заяв для преси. Зустрічі передували повідомлення, що Олланд і Меркель отримали від Путіна нові пропозиції щодо врегулювання збройного конфлікту в частині сходу України, але підготували власний мирний план, що ґрунтується на дотриманні суверенітету і територіальної цілісності України.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG