Доступність посилання

23 Квітень 2017, Київ 13:20
Новини | Політика

У «ДНР» основними валютами планують зробити гривню і рубль


Так званий «спікер» «Народної ради» угруповання «ДНР» Андрій Пургін заявляє, що основними валютами у «ДНР» будуть гривня та рубль.

«Дозволені операції щодо використання будь-якої валюти, яку будуть приймати до оплати на базарах та у магазинах. Готується якесь забезпечення, щоб приймати будь-яку валюту за комунальні послуги у нашому банку. Думаю, недалеко той день, коли будуть подвійні і потрійні цінники. Звісно, що основною валютою обігу буде гривня та рубль», – сказав Пургін у четвер, 12 березня, російським журналістам.

А Євген Мануйлов, який називає себе «міністром фінансів» «ЛНР», каже, що для луганських сепаратистів гривня вже не актуальна.

«Ми походимо з гривневого простору, ми у ньому і намагалися залишитися. Коли йде товарообіг з Україною, нам потрібна гривня. Але оскільки зараз Україна зробила економічну блокаду, то немає можливості у підприємств та населення перетинати кордон між Україною та «ЛНР», тож відповідно і гривня перестала бути для нас актуальною», – зазначив Мануїлов 12 березня у Луганську.

Бойові дії на Донбасі тривають з квітня 2014 року. Наразі під контролем проросійських сепаратистів перебуває частина Донецької і Луганської областей. Уже кілька місяців сепаратисти на окупованій території України заявляють про можливе введення там власної валюти.

14 листопада 2014 року набув чинності указ президента про введення у дію рішення РНБО щодо стабілізації соціально-економічної ситуації на Донбасі. Документ передбачає у зоні проведення антитерористичної операції припинення діяльності державних підприємств та організацій, їх філій, евакуації працівників, вивезення майна та документації.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG