«Дніпро» програв «Аяксу», але приєднався до «Динамо»

Підопічні Франка де Бура (на фото) обіграли «Дніпро» на своєму полі, але вийти до чвертьфіналу Ліги Європи не змогли

«Дніпро» слідом за київським «Динамо» оформив вихід до чвертьфіналу футбольної Ліги Європи.

У Голландії дніпропетровці поступилися амстердамському «Аяксу» – 1:2, але продовжили боротьбу в турнірі за рахунок голу на виїзді. Минулого тижня підопічні Мирона Маркевича в Києві переграли голландців – 1:0.

Після 90 хвилин гри на «Амстердам-Арені» господарі вели перед 1:0, тож довелося грати овертайм, у якому вирішальний гол забив Євген Коноплянка. «Аякс» спромігся вийти вперед ще раз, але переграти дніпропетровців за підсумками двох зустрічей у нього не вийшло.

У чвертьфіналі Ліги Європи «Дніпро» склав компанію «Динамо», яке в Києві розгромило англійський «Евертон» – 5:2.

О 14:00 за київським часом у Швейцарії відбудеться жеребкування наступної стадії. Серед імовірних суперників українських клубів – бельгійський «Брюґґе», німецький «Вольсфсбурґ», іспанська «Севілья», італійські «Наполі» та «Фіорентина».

Українські представники можуть зіграти і між собою, якщо випаде такий жереб. Єдиний неможливий суперник – петербурзький «Зеніт», оскільки УЄФА з міркувань безпеки розводить українські і російські клуби.