Доступність посилання

logo-print
18 січня 2017, Київ 03:38

Михайло Гаврилюк: «Перед новими депутатами є дуже велика спокуса»


Михайло Гаврилюк

Михайло Гаврилюк

«Я відповів: «наша кров не для того проливається, щоб я збагатився»

Київ – Активіст Майдану, а тепер парламентар від партії «Народний фронт» Михайло Гаврилюк розповів Радіо Свобода, що у Верховній Раді нових депутатів «спокушають грошима та владою». А також про те, на якій машині він їздить, як здійснює свої депутатські повноваження, чи збирається вчитися й чи знає у парламенті «чистих» людей.

– Більшість колег знають, що таке совість і по совісті працюють. Зараз перед усіма новими депутатами, які увійшли у Верховну Раду, є дуже велика спокуса. Це гроші і влада. Поки, на цей час, парламент працює на людей. На благо нашої держави.

Думаю, що люди, які прийшли з Майдану, люди, які прийшли з АТО (наші комбати), вони, все ж таки, не спокусяться на ці гроші.

А Вас теж «спокушали» грошима?

– Неодноразово. А я відповідав, що не для того проливали ми кров на Майдані, й зараз наша кров не для того проливається, щоб я збагатився.

А кому й за що пропонують гроші?

– Гроші, думаю, пропонують усім... Якщо якийсь закон треба пролобіювати, або щось протягнути. Або додати голосів. Або щось прикрити... Там є свої схеми, своя праця і перетягування на свою сторону.

А багато пропонують?

– Суми, я зараз не буду озвучувати. Але як будуть ще набридати, то скажу в ефірі.


А на чому Ви тепер їздите на роботу?

Більшість наших людей їздить громадським транспортом. А чим я кращий за них?

– Я на метро як їздив, так і їжджу. А ще на «Жигулях». У мене є п’ятнадцята модель. Вона не моя, мені друг дає, коли не потрібна йому, покататися. Як приходиться... Маємо, що маємо. Більшість наших людей їздить громадським транспортом. А чим я кращий за них?

А як Вам працюється у парламенті поряд із тими, хто, наприклад, голосував за закони «16 січня»?

– Їх треба притягнути до відповідальності, а для цього треба зняти недоторканість. Я недавно спілкувався з прокурором Шокіним. Сподіваюся, він усіх злочинців притягне до відповідальності.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG