Доступність посилання

10 грудня 2016, Київ 17:01

Полковник ЗСУ розповів, як Захарченко його пальцем у груди тицяв


Михайло Щербина, полковник Генштабу Збройних сил України

Михайло Щербина, полковник Генштабу Збройних сил України

«Вже через декілька днів мені зателефонувало керівництво й повідомило, що Захарченко хоче зі мною зустрітися один на один» – полковник Щербина

Київ – Михайло Щербина, полковник Генштабу Збройних сил України розповів Радіо Свобода про те, як лідер угруповання «ДНР» Олександр Захарченко називав його «карателем» перед камерами російських та міжнародних ЗМІ, а потім покликав його у Донецьк забрати тіла загиблих «кіборгів».

– Йшли бої за Донецький аеропорт. Разом із місією ОБСЄ було ухвалене рішення виїхати до аеропорту і розібратися, під чиїм він контролем, і чи є там наші захисники. Коли ми під’їхали до аеропорту, Захарченко роздавав інтерв’ю міжнародній пресі. Говорив, що аеропорт знаходиться під їхнім контролем. Я не витримав. Сказав журналістам, що вони ж чують постріли – це йде бій у Донецькому аеропорту, що наші хлопці захищають аеропорт, їх штурмують і ми зобов’язані підтримувати їх артилерійським вогнем.

Він підскочив до мене і почав з’ясовувати стосунки. Почав махати своїми руками переді мною

І так вийшло, що після цього всі журналісти відвернулися від Захарченка і почали слухати мене. Тоді він підскочив до мене і почав з’ясовувати стосунки. Почав махати своїми руками переді мною. Але він мене не штовхав, пальцем тикав у груди.

На цьому начебто все і закінчилося, але після цього я почав отримувати погрози. А вже через декілька днів мені зателефонувало керівництво й повідомило, що Захарченко хоче зі мною зустрітися один на один. Сказали, що він також готовий передати наших полонених й загиблих захисників аеропорту.

Я сам поїхав у Донецьк до Захарченка. Ми зустрілися в його кабінеті й 40 хвилин у нас була розмова один на один. Я намагався його переконати, що їм все одно потрібно буде вибирати. Росія не візьме «ДНР» до себе й треба шукати шляхи, щоби врятувати місто, область і людей, які страждають від бойових дій.

Після цього ми виїхали з ним в район аеропорту, де мені передали трьох полонених і вісім тіл загиблих захисників Донецького аеропорту, яких я вивіз на нашу територію.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG