Доступність посилання

23 Квітень 2017, Київ 21:01

До реального «розлучення» Миколи Мартиненка із депутатським мандатом не дійде?

Газета «День» розглядає рішення Миколи Мартиненка скласти депутатські повноваження як свідчення про складні стосунки в парламентській коаліції. Мартиненко, якого називають «головним спонсором» парламентської партії «Народний фронт», де-факто, виводить з-під удару як уряд Яценюка, так і саму фракцію «Народного фронту». Однак, як пише видання, «політичний» трюк із заявою може дорого обійтись самому Мартиненку. Бо без імунітету, він позбавляє себе серйозного захисту. Утім, експерти газети переконані: до реального «розлучення його з мандатом» справа не дійде.

Тоді як президент Петро Порошенко обіцяє зменшення викидів парникових газів, експерти газети «Україна молода» переконують у протилежному. Вони зазначають, що високопосадовці вкотре шукають виправдання задля уникнення реформ в енергетичному секторі, прикриваючись війною на сході.

Суттю і змістом сучасної конкуренції в світі є боротьба за ресурси, переконує газета «День». Акценти змістилися від індустріальних моделей конкуренції за ринки на користь конкуренції за ресурси відтворення, і це не корисні копалини. Головним ресурсом інноваційної економіки виступає інтелект людини, інтелектуальний капітал корпорацій, досвід управління. Тому, агресію Росії щодо України слід фундаментально розглядати саме з точки зору боротьби за ресурси, наголошує газета «День».

Електронна петиція на сайті президента про позбавлення громадянства за «злочинний сепаратизм» набрала вже достатню кількість підписів – понад 26 тисяч. Це означає, що незабаром Петро Порошенко повинен буде відреагувати на цю ініціативу і дати свою відповідь. Газета «Сегодня» розібралася, які ще петиції чекають на відповіді президента і чи реально позбавити сепаратистів українського громадянства.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG