Доступність посилання

29 Квітень 2017, Київ 19:01

«Електронним Вотерґейтом» назвала конгресмен Ненсі Пелосі атаку на сервери Демократичної партії


Ненсі Пелосі

Хакери оприлюднили в інтернеті персональні дані конгресменів Демократичної партії та їх помічників. Дані було викрадено в результаті атак на мережу демократів. Відповідальність за це, як і за недавнє викрадення електронного листування лідерів Демократичної партії, взяв на себе хакер, який називає себе Guccifer 2.0. Він стверджує, що живе у Румунії і не працює на Росію. Американські незалежні експерти переконані, що за усіма цими атаками стоїть Росія. ФБР поки не зробило жодних заяв. Президент Обама не виключає, що безпосередньо Володимир Путін міг бути ініціатором таких нападів.

Лідер Демократичної меншості в Сенаті Ненсі Пелосі, персональні дані якої було викрадено і опубліковано в мережі, називає хакерські атаки на її партію електронним Вотерґейтом.

Кожен, хто скористається цими документами, є співучасником злочину

«Це електронний Вотерґейт. Це крадіжка. Я думаю, ми мусимо розуміти, що тут відбувається. Росіяни викрали інформацію. Кому вони її віддали? Я не знаю. Хто злив її? Я не знаю. Але я знаю одне – це електронне шпигунство на зразок справи Вотерґейта. І кожен, хто скористається цими документами, є співучасником злочину», – заявила Ненсі Пелосі.

Вотерґейт – гучний політичний скандал у США 70-их років, який почався з викрадення документів зі штаб-квартири Демократичної партії і призвів до відставки президента-республіканця Ричарда Ніксона.

Один з лідерів Демократичної партії, член Конгресу, розказав каналу Сі-Ен-Ен, що відразу після оприлюднення його персональних даних в мережі, він отримав купу «образливих телефонних дзвінків та текстових повідомлень». Деякі потерпілі від атаки члени Конгресу та їх помічники були вимушені змінити свої телефони. Крім того, фахівці попереджають про небезпеку наявності в електронних листах, надісланих конгресменам, вірусів та хакерських програм для отримання подальшої персональної та фінансової інформації.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG