Доступність посилання

logo-print
24 Березень 2017, Київ 02:39

Українська дівчинка із синдромом Дауна стала знаменитістю і прикладом для наслідування в США


Софійка Санчес

Софійка Санчес

Софійка Санчес, яку удочерила сім’я зі Сполучених Штатів, набула загальноамериканської популярності завдяки своїм відеозверненням. На них Софійка Санчес розповідає про себе. Вона відповідає на запитання мами.

– А що ти можеш робити?
– Я можу робити усе, що хочу.

– Ти розумниця?
– Так!

– Ти добра дівчинка?
– Так, я добра.

Ці короткі відео зібрали вже понад 6 мільйонів переглядів на Facebook.

– У тебе синдром Дауна?
– Так, я маю синдром Дауна.
– А він страшний?
– Ні, він не страшний.

Дженіфер та Ґектор Санчес удочерили народжену в Україні Софійку, коли їй було лишень 16 місяців. Тоді вона приєдналася до родини і почала знайомитися з названим братом Хуакімом, який теж має синдром Дауна.

«Я знайшла для своїх синів, особливо для Хуакіма, сестричку, яка розуміє його, бо вона така ж, як і він. Саме тому вони будуть рухатися стежкою життя разом», – каже Дженіфер Санчес.

Своїм прикладом родина Санчесів вчить суспільство бути терплячими до людей, які відрізняються від загальної маси. Дженіфер каже: багато чому можна повчитися і в самої Софії.

«Вона є захисницею людей з обмеженими можливостями. Вона вчить всіх нас любові до життя».

Аби це зрозуміти, достатньо подивитися, наскільки впевнено тримається дівчинка перед камерою. А той факт, що її відео у Facebook таке популярне, свідчить: людей, які готові приймати інших такими, як вони є, набагато більше, ніж ми думаємо.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG