logo-print
08 грудня 2016, Київ 00:56

Збірна Україна обіграла норвежців у матчі втішного раунду чемпіонату світу з хокею

Поєдинок, що відбувся у неділю неподалік російської столиці, у Митищах, завершився перемогою українців із рахунком 3:2.

Поєдинок, що відбувся у неділю неподалік російської столиці, у Митищах, завершився перемогою українців із рахунком 3:2. Вирішальну шайбу на 9-й хвилині третього періоду забив Юрій Наваренко.

За тур до закінчення втішного раунду прописку в еліті світового хокею зберегла збірна Латвії, що отримала перемогу в обох матчах боротьби за виживання.

За путівку, що залишилася, змагатимуться Україна (3 очки), Норвегія (2) і Австрія (1). Хто з цих трьох команд покине клас сильних наступного року, визначиться у понеділок, коли Україна зіграє з Латвією, а Норвегія – з Австрією.