03 грудня 2016, Київ 02:50

Вдруге поспіль переможцем міжнародного турніру з футболу на Кубок Лобановського стала молодіжна збірна Ізраїлю

Геннадій Мороз Київ, 24 серпня 2007 (RadioSvoboda.Ua)—Напередодні у Києві визначився переможець Кубка Лобановського з футболу. Вдруге поспіль почесний трофей виграла молодіжна збірна Ізраїлю.

У фіналі меморіалу Лобановського 21-річні ізраїльтяни упевнено здолали опір срібного призера останньої першості Європи серед молоді – збірну Сербії. Матч закінчився із рахунком 2 : 0. А ось господарі змагань українці, як і рік тому, посіли тільки третє місце. Програвши тим-таки ізраїльтянам післяматчеву серію пенальті у півфіналі, в матчі за бронзу підопічні Олексія Михайличенка виявилися сильнішими за збірну Молдови. Хоч і в цьому матчі рахунок відкрили гості. На що українські футболісти відповіли одразу трьома влучними ударами. Голами відзначилися Олексій Антонов, Костянтин Кравченка та Віталій Мандзюк.

Для збірної України кубок Лобановського став останньою репетицією напередодні вирішальних матчів відбору у фінал молодіжного Євро. Наступним суперником команди Михайличенка у кваліфікаційному турнірі 12 вересня у Єревані буде вірменська молодіжка. Слід зазначити, що іншими суперниками 21-річних українців у боротьбі за єдину путівку у фінал Чемпіонату 2009 року цієї осені будуть також ровесники з Туреччини, Чехії та Ліхтенштейну.

В основній сітці цьогорічного Відкритого чемпіонату США з тенісу стартуватиме 4 українки

Вже у понеділок у Нью-Йорку стартує останній у нинішньому сезоні турнір із серії «Гренд Слему» – відкритий чемпіонат США. Цього року на кортах відомого нью-йоркського тенісного центру «Флешінг Мідоу» спортсмени боротимуться за 20 мільйонів доларів призових. До основної сітки «US Open» цього разу потрапило чотири українки. Так, 23 ракетка Олена Бондаренко отримала в Нью-Йорку 23 номер посіву.

У першому колі «US Open» найсильніша тенісистка України поміряється силами з аргентинкою Гізелою Дулко. Досвідчена іспанка Вірджинія Руано Паскуаль дісталася в суперниці молодшій із сестер Катерині Бондаренко. А найбільше не пощастило Юлії Вакуленко. Вже на страті турніру українка потрапила на 10 ракетку в світі Даніелу Хантукову зі Словаччини. 19-річна Ольга Савчук у першому колі протистоятиме росіянці Родіновой.

Ще 4 українки, а також єдиний представник чоловічого тенісу України – Сергій Стаховський – спробують пробитися у перший раунд через кваліфікацію.