Доступність посилання

23 жовтня 2016, Київ 10:58

НОВОРІЧНИЙ ВОЯЖ. Куди вирушають українці на зимові свята?


Надія Шерстюк, Віола Бурда Дев’ять днів відпочиватимуть українці під час новорічних та різдвяних свят. Політики та зірки шоу-бізнесу похваляються своїми новорічно-турстичними маршрутами: гірськолижні курорти Австрії, Африка...Прості ж українці їдуть у більш доступні Карпатські гори та найдешевші морські курорти: Єгипет, Туреччина. Водночас, під час зимових свят відпочинок дорожчає порівняно з буднями. Скільки коштує відпочити в Карпатах, та чи можна ще забронювати місця? Які туристичні маршрути нині є модними серед українціцв?

Від Єгипту до Карпат

На новорічні свята люди з малими дітьми віддають перевагу морському і відносно дешевому відпочинку, наприклад, у Єгипті. Фанати гір їдуть у Карпати, а бездітні і неспортивні беруть екскурсійні тури, популярність яких різко зростає саме під Новий рік, розповідає Володимир, менеджер однієї з київських туристичних фірм.

«З дітьми більше їдуть до моря. А молодь тягне в гори. Популярні автобусні поїздки у Прагу, у Будапешт. За 6 днів 160 євро – це до Чехії ».

Якщо хочеться відносно недорого відпочити у Закарпатті, то планувати цю поїздку треба майже відразу після літніх відпусток, каже Микола Фіцай, директор однієї з маленьких закарпатських туристичних баз. Скільки коштує такий відпочинок і чим можна розважитися , розповідає Микола Фицай:

«За два місяці наперед замовляють. У нас з харчуванням 130 гривень на добу. Ми можемо і коні з санями організувати. Лижі, Дід Мороз, Снігурки...»

Телеведучий Ігор Пелих не розуміє тих людей, які їдуть зустрічати Новий рік у Єгипті. Сам він з об’єктивних причин не планує новорічного відпочинку за кордоном — має трьох малих дітей і, найголовніше, давню сімейну традицію:

«На Новий рік ми принципово не їдемо за кордон. Є резон для молодої закоханої пари поїхати у Париж чи у Вільнюс. Новорічна річ для нас, саме бамкання годинника – це дома з батьками».

XS
SM
MD
LG