Доступність посилання

11 грудня 2016, Київ 12:02

Верховна Рада затвердила персональний склад та керівництво парламентських комітетів


За ухвалення постанови у середу проголосував 401 депутат із 441, зареєстрованого у сесійній залі. Голова парламенту Арсеній Яценюк наголосив, що з цього моменту Верховна Рада стала дієздатним органом. За словами спікера, проект постанови було попередньо погоджено з усіма 5 фракціями.


За ухвалення постанови у середу проголосував 401 депутат із 441, зареєстрованого у сесійній залі.

Голова парламенту Арсеній Яценюк наголосив, що з цього моменту Верховна Рада стала дієздатним органом.

За словами спікера, проект постанови було попередньо погоджено з усіма 5 фракціями.

Головою Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин обрано Миколу ПРИСЯЖНЮКА (Партія регіонів), його першим заступником – Євгена СІГАЛА (БЮТ), заступниками – Сергія РИЖУКА (Партія регіонів), Степана ГЛУСЯ (БЮТ), Сергія ТЕРЕЩУКА (Блок Литвина), секретарем – Романа ТКАЧА («Наша Україна – Народна самооборона»).

Головою Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією обрано Ігоря КАЛЄТНІКА (КПУ), першим заступником – Геннадія МОСКАЛЯ (НУНС), заступниками – Миколу ДЖИГУ (Партія регіонів) та Олександра БУДЖЕРАКА (БЮТ), секретарем – Юрія ТРЕГУБОВА (БЮТ).

Головою Комітету з питань будівництва, містобудування, ЖКГ та регіональної політики обрано Володимира РИБАКА (Партія регіонів), першим заступником – Володимира ПОЛЯЧЕНКА (НУНС), заступниками – Олександра ПОПОВА (ПР), Юрія СЕРБІНА (БЮТ), Валерія БАРАНОВА (Блок Литвина), секретарем – Бориса ПУДОВА (БЮТ).

Головою Комітету з питань бюджету обрано Миколу ДЕРКАЧА (Блок Литвина), першими заступниками – Володимира МАКЕЄНКА (ПР) та Євгена КИРИЛЬЧУКА (БЮТ), заступниками – Олександра ПЕКЛУШЕНКА (ПР), Олега ЛЯШКА (БЮТ), Валерія БОРИСОВА (НУНС), секретарем – Аллу АЛЕКСАНДРОВСЬКУ (КПУ).

Головою Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування обрано Олександра ОМЕЛЬЧЕНКА (НУНС), першим заступником – Ольгу БОДНАР (БЮТ), заступниками – Олександра ЧЕРНОМОРОВА (ПР), Юрія КЛЮЧКОВСЬКОГО (НУНС), Віктора ПИЛИПИШИНА (Блок Литвина), секретарем – Сергія ГОРДІЄНКА (КПУ).

Головою Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи обрано Анатолія СЕМИНОГУ (БЮТ), першим заступником – Миколу ШЕРШУНА (Блок Литвина), заступниками – Олександра ГОРОШКЕВИЧА (ПР) та Івана ЗАЙЦЯ (НУНС), секретарем – Сергія ГЛАЗУНОВА.

Головою Комітету з питань економічної політики обрано Олександра ТКАЧЕНКА (КПУ), першим заступником – Сергія ОСИКУ (БЮТ), заступниками – Ірину АКІМОВУ (ПР), Ігоря ЄРЕСЬКО (БЮТ), Ірину БЕЛОУСОВУ (Блок Литвина), секретарем – Ігоря ПАЛИЦЮ (НУНС).

Головою Комітету з питань євроінтеграції обрано Бориса ТАРАСЮКА (НУНС), першим заступником – Володимира ВЕЧЕРКА (ПР), заступником – Сергія ШЕВЧУКА (БЮТ), секретарем – Спиридона КІЛІНКАРОВА (КПУ).

Головою Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності обрано Віктора ШВЕЦЯ (БЮТ), першим заступником – Володимира СІВКОВИЧА (ПР), заступниками – Дмитра ШЕНЦЕВА (ПР), Володимира СТРЕТОВИЧА (НУНС), секретарем – Валерія БЕВЗУ (КПУ).

Головою Комітету у закордонних справах обрано Олега БІЛОРУСА (БЮТ), першим заступником – Тараса ЧОРНОВОЛА (ПР), заступником – Леоніда КОЖАРУ (ПР), секретарем – Ігоря АЛЕКСЄЄВА (КПУ).

Головою Комітету з питань культури і духовності обрано Володимира ЯВОРІВСЬКОГО (БЮТ), першим заступником – Інну БОГОСЛОВСЬКУ (ПР), заступником – Ярослава КЕНДЗЬОРА (НУНС), секретарем – Віктора ДЕМ’ЯНЧУКА (КПУ).

Головою Комітету з питань науки і освіти обрано Володимира ПОЛОХАЛА (БЮТ), першим заступником – Михайла ЗУБЦЯ (ПР), заступником – Степана ДАВИМУКУ (БЮТ), секретарем – Катерину САМОЙЛИК (КПУ).

Головою Комітету з питань національної безпеки і оборони обрано Анатолія ГРИЦЕНКА (НУНС), першим заступником – Сергія ГРИНЕВЕЦЬКОГО (Блок Литвина), заступниками – В’ячеслава БОГУСЛАЄВА (ПР) та Валентина ЗУБОВА (БЮТ), секретарем – Юрія САМОЙЛЕНКА (ПР).

Головою Комітету з питань охорони здоров’я обрано Тетяну БАХТЕЄВУ (ПР), першим заступником – В’ячеслава ПЄРЄДЄРІЯ (БЮТ), заступником – Віктора КОРЖА (ПР), секретарем – Лілію ГРИГОРОВИЧ (НУНС).

Головою Комітету з питань паливно–енергетичного комплексу обрано Миколу МАРТИНЕНКА (НУНС), першим заступником – Сергія ТІТЕНКА (ПР), заступниками – Юрія БОЙКА (ПР) та Михайла ВОЛИНЦЯ (БЮТ), секретарем – Олега ЗАРУБІНСЬКОГО (Блок Литвина).

Головою Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів обрано Валерія СУШКЕВИЧА (БЮТ), першим заступником – Петра ЦИБЕНКА (КПУ), заступником – Володимира ГЕРАСИМЧУКА (Блок Литвина), секретарем – Олексія ЖУРАВКА (ПР).

Головою Комітету з питань податкової та митної політики обрано Сергія ТЕРЬОХІНА (БЮТ), першим заступником – Миколу КРУГЛОВА (ПР), заступниками – Євгена ГЄЛЛЄРА (ПР), Костянтина БОНДАРЄВА (БЮТ), Миколу КАТЕРИНЧУКА (НУНС), секретарем – Катерину ВАЩУК (Блок Литвина).

Головою Комітету з питань прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин обрано Ігоря ШАРОВА (Блок Литвина), першим заступником – Віктора ТАРАНА (БЮТ), заступником – Івана ПОПЕСКУ (ПР), секретарем – Івана СПОДАРЕНКА (НУНС).

Головою Комітету з питань правової політики обрано Сергія МІЩЕНКА (БЮТ), першим заступником – Михайла СИРОТУ (Блок Литвина), заступником – Олександра ЛАВРИНОВИЧА (ПР), секретарем – Олену ЛУКАШ (ПР).

Головою Комітету з питань правосуддя обрано Сергія КІВАЛОВА (ПР), першим заступником – Юрія КАРМАЗІНА (НУНС), заступниками – Валерія БОНДИКА (ПР) та Олену ШУСТІК (БЮТ), секретарем – Анжеліку ЛАБУНСЬКУ (БЮТ).

Головою Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва обрано Наталію КОРОЛЕВСЬКУ (БЮТ), першим заступником – Миколу КРАВЧЕНКА (КПУ), заступниками – Олександра ВІЛКУЛА (ПР), Петра КУЗЬМЕНКА (БЮТ), Ксенію ЛЯПІНУ (НУНС), секретарем – Леоніда ЛИТВИНОВА (ПР).

Головою Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпеченні діяльності ВР обрано Олександра ЄФРЕМОВА (ПР), першим заступником – Сергія САСА (БЮТ), заступниками – Василя КИСЕЛЬОВА (ПР), Валерія КАМЧАТНОГО (БЮТ), Юрія ЛИТВИНА (Блок Литвина), секретарем – В’ячеслава КОВАЛЯ (НУНС).

Головою Комітету з питань свободи слова та інформації обрано Ганну ГЕРМАН (ПР), першим заступником – Андрія ШЕВЧЕНКА (БЮТ), заступником – Олександра ГОЛУБА (КПУ), секретарем – Юрія СТЕЦЯ (НУНС).

Головою Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму обрано Павла КОСТЕНКА (БЮТ), першим заступником – Олександра ВОЛКОВА (ПР), заступником – Ельбруса ТЕДЕЄВА (ПР), секретарем – Андрія НАЙДЬОНОВА (КПУ).

Головою Комітету з питань соціальної політики та праці обрано Василя ХАРУ (ПР), першим заступником – Олега ШЕВЧУКА (БЮТ), заступником – Ярослава СУХОГО (ПР), секретарем – Володимира В’ЯЗІВСЬКОГО (НУНС).

Головою Комітету з питань транспорту і зв’язку обрано Володимира КОЗАКА (ПР), першим заступником – Олександра ТРЕТЬЯКОВА (НУНС), заступниками – Михайла МИРОНЕНКА (ПР), Юрія КРУКА (БЮТ), секретарем – Миколу КОВЗЕЛЯ (БЮТ).

Головою Комітету з питань фінансів та банківської діяльності обрано Миколу АЗАРОВА (ПР), першим заступником – Станіслава АРЖЕВІТІНА (НУНС), заступниками – Владислава ЛУК’ЯНОВА (ПР), Олександра БУРЯКА (БЮТ), Сергія ПАВЛЕНКА (Блок Литвина), секретарем – Юрія ПОЛУНЄЄВА (БЮТ).

Головою Спеціальної контрольної комісії ВР з питань приватизації обрано Євгена МАРМАЗОВА (КПУ), першим заступником – Олександра БОНДАРЯ (НУНС), заступниками – Дмитра КОЛЄСНІКОВА (ПР), Валерія ПИСАРЕНКА (БЮТ), секретарем – Руслана ЗОЗУЛЮ (БЮТ).

Матеріали до теми:

• 14 на 14. Коаліція та опозиція поділили комітети

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG