Доступність посилання

28 Березень 2017, Київ 17:32
Новини | Політика

Росія: Басманний суд відхилив скаргу захисників Савченко


Надія Савченко під час судового засідання 26 березня

Надія Савченко під час судового засідання 26 березня

Суддя Басманного суду Москви відхилив скаргу захисників українки Надії Савченко. Про це у своєму twitter повідомив адвокат Микола Полозов.

«Суддя Карпов відхилив скаргу, але підтвердив «технічну помилку» в частині обвинувачення стосовно Савченко за статтею 356 Кримінального кодексу Росії», – написав він.

Сьогодні Басманний суд Москви розглядав скаргу адвокатів українки на рішення Слідчого комітету Росії про об’єднання в одну двох кримінальних справ стосовно Савченко – про загибель російських журналістів і незаконний перетин нею російського кордону.

За словами адвокатів Савченко, слідство стверджувало, що стаття 356 Кримінального кодексу Росії (застосування заборонених засобів і методів ведення війни), яку інкримінують Савченко в оскаржуваній постанові, є всього лише «технічною помилкою».

16 березня Савченко відновила голодування. У грудні минулого року вона оголосила голодування на знак протесту проти затримання. 5 березня адвокати Савченко повідомили, що вона вирішила частково припинити голодування, яке тримала понад 80 днів.

У Росії Надію Савченко звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів на Донбасі і незаконному перетині кордону. Українка всі звинувачення відкидає.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG