Доступність посилання

logo-print
24 Лютий 2017, Київ 17:38
Новини | Міжнародні

Слідчий комітет Росії про смоленську катастрофу: порушень у діях російських диспетчерів не було


Ілюстраційне фото

Ілюстраційне фото

Жодних порушень у діях російського керівництва польотами виявлено не було, заявляють у Слідчому комітеті Росії, реагуючи на звинувачення польської військової прокуратури на адресу російських диспетчерів, яких підозрюють у ненавмисному спричиненні смоленської авіакатастрофи 2010 року.

«Вони (диспетчери. – ред.) діяли в точній відповідності як з інструкціями, так і з міжнародними нормами. Стенограми записів з пункту управління польотами давно є у відкритому доступі, там повністю відображені попередження екіпажеві про відсутність умов для прийому судна, попередження диспетчерів про наближення землі і необхідності відходу на друге коло», – заявляють у відомстві.

У Слідчому комітеті Росії заявляють, що всі ці попередження було проігноровано екіпажем, який, відповідно до міжнародних норм цивільної авіації, повністю несе відповідальність за виконання польоту і за прийняття рішення про посадку літака.

Сьогодні польська головна військова прокуратура висунула звинувачення двом російським диспетчерам польотів у справі смоленської катастрофи. Працівників смоленського летовища підозрюють у ненавмисному спричиненні авіакатастрофи.

10 квітня 2010 року польський президентський літак з 96 пасажирами і членами екіпажу упав під час посадки за умов туману в аеропорту російського міста Смоленськ. Офіційна делегація прямувала на вшанування співвітчизників, вбитих у Катині під час Другої світової війни. Крім тодішнього президента Польщі Леха Качинського, загинули інші представники влади країни.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG