Доступність посилання

18 січня 2017, Київ 22:34
Новини | Політика

Симоненко погодився прийти на допит 6 квітня – СБУ


Петро Симоненко

Петро Симоненко

Адвокат лідера Компартії України Петра Симоненка отримав повістку на допит до Служби безпеки. Симоненко погодився відповісти на запитання слідчого 6 квітня, повідомив керівник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк.

«Близько години тому адвокат отримав повістку. І вони погодилися в понеділок о 10:00 прийти на допит до СБУ», – сказав Вовк.

Раніше сьогодні речник СБУ Олена Гітлянська заявила Радіо Свобода, що Симоненко ухиляється від явки на допит, і що йому не вдалося вручити повістку з викликом до СБУ.

Вчора Петро Симоненко заявив: якщо представник СБУ вручить йому виклик на допит, він на нього піде. На той час йому виклику на допит не вручали.

У СБУ повідомляють, що кримінальне провадження щодо голови Комуністичної партії України Петра Симоненка стосується його участі у засіданні ЦК КПРФ і низки його публічних заяв, провадження відкрите за зверненням міністра юстиції Павла Петренка.

Раніше міністр юстиції звернувся до Служби безпеки України з проханням зʼясувати обставини участі Симоненка у пленумі у Москві і провести додаткове розслідування ймовірної причетності Симоненка до кримінальних правопорушень, пов’язаних із фінансуванням тероризму, підтримкою угруповань «ДНР» та «ЛНР», визнанням анексії Криму.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG