Доступність посилання

logo-print
24 Березень 2017, Київ 02:25
Новини | Події

Біля Донецького аеропорту залишаються раніше виявлені людські останки – ОБСЄ


Спостерігачі ОБСЄ на Донбасі, ілюстраційне фото

Спостерігачі ОБСЄ на Донбасі, ілюстраційне фото

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ заявляє, що виявлені поблизу Донецького аеропорту людські останки досі залишаються на узбіччі дороги. Про це йдеться у звіті місії за 2 квітня.

Спостерігачі під час чергової поїздки в район Донецького аеропорту знову зафіксували тіло невідомої особи, про яке вже повідомлялося раніше у звітах від 27 і 29 березня.

Також місія ОБСЄ повідомила, що ситуація біля аеропорту була спокійною, але невдовзі після того, як спостерігачі почала покидати даний район, о 13:25 було чути звук від 15 вихідних і вхідних пострілів (мінометних та артилерійських) біля Донецького аеропорту.

30 березня спостерігачі ОБСЄ повідомляли про виявленняна території Донецького аеропорту неідентифікованих людських останків.

28 березня з Донецька у Дніпропетровська привезли тіла 22 загиблих українських військових, які захищали Донецький аеропорт. 11 березня спостерігачі ОБСЄ з посиланням на Міжнародний комітет Червоного Хреста повідомили, що з Донецького аеропорту вивезли тіла 16 українських військових.

22 січня українські військові залишили руїни нового терміналу Донецького аеропорту. Вони обороняли новий термінал летовища 242 дні – від 26 травня 2014 року, коли зі стратегічного об’єкту їм вдалося витиснути бойовиків.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG