Доступність посилання

28 Березень 2017, Київ 17:18
Новини | Політика

Савченко буде краще в СІЗО – адвокат Фейгін


Українська льотчиця, депутат Верховної Ради Надія Савченко

Українська льотчиця, депутат Верховної Ради Надія Савченко

Захист українки Надії Савченко наполягатиме на повернення підзахисної до СІЗО, повідомив її адвокат Марк Фейгін.

«Із цього моменту, погодивши позицію з підзахисною Надією Савченко, ми будемо наполягати на поверненні її назад, у медсанчастину СІЗО-1», – написав Фейгін у Twitter.

«Захист переконаний, що умови в стаціонарі 20-ї міськлікарні, у спецблоці, суттєво гірші, ніж очікувалися, і точно гірше за ті, що були в СІЗО-1. Ми також переконані, що неможливість відвідування Надії родичами й консулом України порушує її права», – наголосив адвокат.

За його словами, також «перебування Надії в 20-й міськлікарні перешкоджаєроботі адвокатів».

29 квітня інший адвокат Надії Савченко Ілля Новиков заявив, що умови її тримання у московській лікарні гірші, ніж у СІЗО, «повітря і світла мало, прогулянки і побачення з рідними зовсім не передбачені, матрац просякнутий запахом лежачих хворих».

У грудні минулого року Савченко оголосила голодування на знак протесту проти затримання. 5 березня адвокати Савченко повідомили, що вона вирішила частково припинити голодування, яке тримала понад 80 днів. 16 березня вона поновила голодування. 3 квітня представники Ради з прав людини при президентові Росії повідомили, що Савченко потрохи приймає їжу.

У Росії Надію Савченко звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів на Донбасі, а також у незаконному перетині кордону Російської Федерації.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG