Доступність посилання

logo-print
25 Березень 2017, Київ 22:27
Новини | Події

В ОБСЄ відкидають заяви штабу АТО про неправдиві звіти щодо Донбасу


Спостерігачі ОБСЄ біля Широкина, 25 березня, 2015 року

Спостерігачі ОБСЄ біля Широкина, 25 березня, 2015 року

Заступник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Гуґ заявив, що у своїх щоденних звітах місія повідомляє про те, що спостерігачі бачили особисто.

«Що стосується публічних заяв, що наші звіти неточні, хочу сказати: ми повідомляємо про те, що ми бачимо. Це наш основний принцип», – зазначив він.

29 квітня у штабі АТО заявили, що спостерігачі ОБСЄ зафіксували 26 квітня сотні пострілів із боку українських сил у районі Широкина, водночас не помітивши обстрілів українських позицій сепаратистами. Командування штабу АТО заявило, що оприлюднені СММ ОБСЄ дані не відповідають інформації про обстріл контрольованої Україною території, зафіксовані штабом АТО в секторі «М».

Тим часом у звіті ОБСЄ про інтенсивні бої біля Широкина 26 квітня йшлося про сотні пострілів із танків та мінометів різних калібрів, що були здійснені з різних напрямків. Серед іншого, там згадані постріли, здійснені і з південного сходу від спостережних пунктів ОБСЄ, що може бути вказівкою на вогонь із контрольованої Україною території, і з північного заходу, а там розташовані території, захоплені сепаратистами.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG