Доступність посилання

18 січня 2017, Київ 20:43
Новини | Політика

Коаліція домовилася розглянути кадрові питання у вівторок – Ляшко


Ілюстартивне фото

Ілюстартивне фото

У коаліції домовилися, що кадрові питання щодо призначення керівників Фонду держмайна, Антимонопольного комітету, а також членів Вищої ради юстиції буде розглянуто наступного вівторка, заявляє лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко.

«Домовилися про те, що у вівторок голосуватимемо всі кадрові питання– і голову Фонду держмайна, і Антимонопольного комітету, іВищої ради юстиції, і голову Рахункової палати та інші кадрові питання», – заявив Ляшко.

У порядку денному роботи Ради на четвер стояло питання призначення членів Вищої ради юстиції за квотою парламенту.

Вища рада юстиції не працює з квітня минулого року. Вища рада юстиції складається з двадцяти членів. Верховна Рада, президент, з’їзд суддів України, з’їзд адвокатів та з’їзд представників юридичних вишів призначають до ради юстиції по три члени, а також всеукраїнська конференція працівників прокуратури – двох членів Вищої ради юстиції.

До складу Вищої ради юстиції також входять за посадою голова Верховного Суду, міністр юстиції і Генпрокурор.

У квітні з’їзд представників юридичних вишів призначив двох членів Вищої ради юстиції, на всеукраїнській конференції працівників прокуратури обрали членів ради, також з’їзд адвокатів та президент вже обрали своїх представників.

Однією з функцій Вищої ради юстиції є внесення подання президенту про призначення суддів на посади або про звільнення їх з посад, а також розгляд справи і приймає рішення щодо порушення суддями і прокурорами вимог щодо несумісності.

Посада голови Антимонопольного комітету залишається вакантною більше року, а Фонду держмайна – понад десять місяців. Наприкінці квітня Рада планувала розглянути кандидатури голів Фонду державного майна та Антимонопольного комітету, проте ці посади залишаються бути вакантними.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG