Юнацька збірна України виграла групу на чемпіонаті світу з футболу

Чемпіонат світу відбувається під егідою ФІФА

Юнацька збірна України (вік гравців до 20 років) стала першою в групі А на чемпіонаті світу, який триває на полях Нової Зеландії.

У матчі третього туру, в якому підопічним Олександра Петракова протистояли ровесники зі США, всі м’ячі були забиті в другому таймі.

Українці виграли з рахунком 3:0. Хет-триком відзначився форвард донецького «Шахтаря» Віктор Коваленко, він переграв голкіпера американців на 56-й, 74-й і 79-й хвилинах. Зараз Коваленко з п’ятьма очками очолює список бомбардирів першості світу.

Таким чином, збірна України набрала сім очок, американці стали другими з шістьма балами, на третьому місці фінішували новозеландці – чотири очки.

В першому турі українці зіграли внічию із господарями (0:0), згодом розгромили аутсайдера – команду М’янми (6:0).

В 1/8 фіналу збірна України зіграє з третьою командою групи C, D або E.