Доступність посилання

30 Квітень 2017, Київ 21:52
Новини | Події

США продовжуватимуть допомагати Україні захищати суверенітет – посол


Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявляє, що США будуть продовжувати допомагати Збройним силам України розвивати свої можливості для захисту свого суверенітету.

«Ми робимо це шляхом допомоги у перепідготовці військових, надання оборонного військового спорядження. І ми робимо це нашими дипломатичними зусиллями разом з нашими Європейськими партнерами», – зазначив він.

За словами Пайєтта, кінцева мета – припинити війну, щоб люди змогли повернутись до свого звичайного життя.

«Рішення нашого Конгресу є ознакою потужної, двопартійної підтримки в Америці, зусиль допомагати Україні. Ми зосереджуємося на дипломатичних зусиллях та на виконанні Мінських домовленостей, аби сім’ї, що перебувають в цьому притулку(центр дляпереселенців – ред.), могли повернутись додому. Але це буде залежати від того, чи змінить Росія свою поведінку і припинить свою інтервенціюв Україні», – додав посол.

18 червня Сенат Конгресу США схвалив законопроект про видатки на оборону, який, серед іншого, пропонує надати Україні озброєння й іншу військову допомогу. Документ передбачає, що Україні має бути цього року надано військової допомоги на суму у 300 мільйонів доларів, зокрема, радари і протитанкову зброю. Президент Барак Обама, не згодний із багатьма іншими моментами законопроекту, що не пов’язані з Україною, і вже заявляв, що накладе на нього вето.

Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці проросійських сепаратистів на Донбасі. У свою чергу Москва будь-які звинувачення відкидає. Росія зазначає, що на Донбасі можуть бути російські «добровольці».

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG