Доступність посилання

24 Квітень 2017, Київ 20:06
Новини | Суспільство

У Дніпропетровську відкрили безкоштовний міні-готель для бійців АТО


У Дніпропетровську на центральному автовокзалі відкрився міні-готель для бійців АТО. У кімнатах, розташованих на верхньому поверсі автовокзалу, демобілізовані солдати, які повертаються додому, а також бійці, що їдуть у відрядження чи відпустку, можуть безкоштовно відпочити, переночувати, підкріпитись, прийняти душ.

За словами демобілізованого бійця 20-го батальйону, радника голови облдержадміністрації В’ячеслава Плахути, поки міні-готель розрахований на шість ліжок, однак у подальшому, після вивчення попиту на таку послугу, буде розширюватись. Волонтери, обласна влада, адміністрація автовокзалу подбали про холодильники, мікрохвильові печі, телевізор, постільну білизну, засоби гігієни для бійців.

Поки що бійці мало знають про готель на автовокзалі, на відпочинок та ночівлю сюди їх запрошуватимуть через волонтерський центр, що працює на залізничному вокзалі.

Організатори готелю також планують тісно взаємодіяти з різними волонтерськими групами, аби за потреби надавати бійцям матеріальну, психологічну та іншу допомогу.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG