Доступність посилання

23 Квітень 2017, Київ 08:30
Новини | Міжнародні

Путін провів нараду через «обстріли місії ОБСЄ українськими силовиками»


(архівне фото)

Президент Росії Володимир Путін провів оперативну нараду з членами Ради безпеки Росії, на якій особливо обговорили «дедалі частіші обстріли населених пунктів Донбасу і представників місії ОБСЄ з боку українських силовиків», повідомили у Кремлі.

Про такі обстріли з боку російських військ і підтримуваних Москвою сепаратистів на сході України в повідомленні нічого не згадано.

Останніми днями становище на лінії фронту на сході України значно загострилося, об’єднані сепаратистсько-російські війська посилили обстріли позицій українських військ, а також населених пунктів. Відбулося й кілька спроб наступу, що їх відбили українські силовики. Українські війська, які заявляють, що ведуть вогонь лише у відповідь, тільки пізно ввечері в понеділок, 10 серпня отримали від Генерального штабу Збройних сил дозвіл «адекватно протидіяти» цим обстрілам і нападам.

Також наприкінці минулого тижня Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні зазнала нападу в окупованому Донецьку: там підпалили її автомашини, які були знищені чи пошкоджені вогнем. У місії і в Києві склали вину на сепаратистів, ті, у свою чергу, звинуватили в підпалі «українських диверсантів».

Росія, всупереч численним доказам присутності на Донбасі її регулярних військ, заперечує це, визнаючи тільки наявність там «добровольців».

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG