Доступність посилання

logo-print
27 Березень 2017, Київ 14:10
Новини | Політика

Порошенко за посилення санкцій проти Росії, якщо нестабільність на Донбасі триватиме


Петро Порошенко

Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявляє, що санкції проти Росії треба посилити, якщо вона продовжуватиме окупацію Криму і підтримуватиме нестабільність на Донбасі.

«По-перше, ми маємо чітко визначити, що не лише чинні на сьогодні санкції залишатимуться до тих пір, поки Росія окуповує Крим і підтримує нестабільність на Донбасі, але також будуть запроваджені посилені обмежувальні заходи, якщо Росія й надалі перешкоджатиме процесу врегулювання. Ми маємо змусити Росію керуватися логікою мінських домовленостей», – сказав Порошенко, виступаючи на 12-й щорічній зустрічі «Ялтинської європейської стратегії» (YES) у Києві.

Глава держави додав, що потрібно унеможливити «фейкові вибори на Донбасі, оскільки це знову зруйнує мінський процес».

«Ми маємо докласти вичерпних зусиль і забезпечити, щоб усі ті, хто перебуває в казематах на Донбасі та в Росії – Надія Савченко, Олег Сенцов – були звільнені якнайшвидше», – наголосив президент України.

Україна, як і Європейський союз, США чи ще низка держав, у першу чергу серед членів «Групи семи» і кандидатів на вступ до ЄС, запровадила низку санкцій у зв’язку з дестабілізацією, яку чинила Росія в Україні, зокрема, на сході країни, та з окупацією і спробою анексії Криму. Більшість західних санкцій стосуються фізичних чи юридичних осіб із Росії чи й цілих секторів російської економіки. Санкції України, через тісні зв’язки її економіки з російською, менш широкі, ніж західні.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG