Доступність посилання

logo-print
24 Лютий 2017, Київ 06:36
Новини | Міжнародні

Хорватія закрила 7 пунктів пропуску на кордоні з Сербією через біженців


Хорватія закрила сім із восьми своїх пунктів пропуску на кордоні з Сербією «до подальших розпоряджень» після напливу мігрантів, повідомило пізно ввечері 17 вересня Міністерство внутрішніх справ країни.

Крім того, Хорватія вирішила залучити армію для того, щоб впоратися з потоком мігрантів. Від 16 вересня на території країни зайшли понад 11 тисяч мігрантів, повідомили у МВС.

Після того, як днями свій кордон із Сербією закрила Угорщина, мігранти, які прагнуть через Сербію дістатися до заможних країн Європейського союзу, рушили на Хорватію, щоб добиратися до Німеччини й далі через цю країну.

Вони проходять повз пункти пропуску через відкритий по суті кордон, де їх відловлює поліція, щоб відправити в табори біженців для реєстрації. Частина вже вирвалася і прямує, за їхніми словами, до Німеччини пішки полями чи вздовж залізниць (для цього ще треба пройти Словенію й Австрію).

Міністр внутрішніх справ Хорватії Ранко Остоїч раніше 17 вересня заявив, що можливості Хорватії приймати біженців «повністю наповнені».

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG