Доступність посилання

logo-print
27 Березень 2017, Київ 21:48
Новини | Міжнародні

До 19 зросла кількість жертв авіаудару в Кундузі


Фотографія місця, куди впала бомба, оприлюднена «Лікарями без кордонів», Кундуз, Афганістан

Фотографія місця, куди впала бомба, оприлюднена «Лікарями без кордонів», Кундуз, Афганістан

Міжнародна благодійна організація «Лікарі без кордонів» заявляє, що в результаті нічного авіаудару в афганському місті Кундуз загинули 19 людей – 12 співробітників місії, четверо дорослих пацієнтів і троє дітей.

«Ми глибоко вражені нападом, вбивством наших співробітників і пацієнтів, яке шкодить охороні здоров’я в Кундузі», – ідеться в заяві «Лікарів без кордонів» 3 жовтня.

Під час бомбардування, як заявили в організації, у нині частково зруйнованому госпіталі було 105 пацієнтів і понад 80 зарубіжних та афганських медиків. Ця клініка в Кундузі об’єднує кілька будівель і розташована в східній частині міста, неподалік від відділення Служби розвідки Афганістану.

Представник угруповання «Талібан» Забіулла Муджахід заявив, що талібів не було в госпіталі в час бомбардувань, і звинуватив афганську розвідку, що та цілеспрямовано вдарила по закладу.

У НАТО, який надає силам безпеки Афганістану допомогу у боротьбі з бойовиками, раніше заявили, що повітряний удар міг «побічно» зачепити медичний заклад, триває розслідування.

Станом на 1 жовтня урядові війська майже відновили контроль над 300-тисячним містом Кундуз в однойменній провінції. Однак періодично тривають бої зі знешкодження бойовиків угруповання «Талібан», які можуть залишатися ще у місті. З цією метою військові США здійснили кілька повітряних ударів на підтримку урядових сил Афганістану.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG