Доступність посилання

logo-print
23 Лютий 2017, Київ 18:50
Новини | Міжнародні

До кінця року менш як 10% населення планети житиме за межею бідності – Світовий банк


Світовий банк заявляє, що кількість людей, що живуть в умовах крайньої бідності, до кінця поточного року вперше становитиме менш як 10 відсотків. Згідно з прогнозами банку, близько 702 мільйонів жителів планети, або 9,6 відсотка, житимуть цьогоріч за межею бідності. Це здебільшого країни Африки – на південь від Сахари, а також Азії.

«Ми перше покоління в історії людства, яке може покінчити з крайньою убогістю», – висловив сподівання президент Світового банку Джим Йонг Кім.

Бідність, як і раніше, залишиться «великою проблемою» для мільйонів людей в Африці, наголошується в звіті Світового банку від 4 жовтня.

При аналізі і проведенні розрахунків щодо рівня бідності на планеті Світовий банк підняв межу доходів з 1,25 долара до 1,9 на день у 15 найбідніших країнах світу. Експерти дійшли висновку, що, попри підвищення добових на кілька центів, загальний показник «крайньої бідності» у 2015 році буде нижчим, ніж торішні. У 2012 році цей показник становив 12,8 відсотка.

У доповіді Світового банку йдеться про те, що світова спільнота висловлює намір суттєво мінімізувати рівень бідності за 15 років.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG