Доступність посилання

23 Квітень 2017, Київ 09:02
Новини | Політика

ЄС вимагає призначення антикорупційного прокурора для запровадження безвізового режиму – Порошенко


Одним із зобов’язань, які взяла на себе Україна перед Євросоюзом для запровадження безвізового режиму, є завершення конкурсу на посаду антикорупційного прокурора. Про це президент України Петро Порошенко заявив в інтерв’ю українським телеканалам, яке вийшло в ефір 18 жовтня.

«Наступного тижня планую зібрати керівників парламентських фракцій, Нацраду реформ з приводу імплементації змін по безвізовому режиму. Конкурс на посаду антикорупційного прокурора має бути завершений до кінця листопада. Це – наш обов’язок перед ЄС по безвізовому режиму», – наголосив Порошенко.

Він також вказав, що належить до «68 % українців, які незадоволені темпами реформ, зокрема щодо змін законодавства, які забезпечать надання безвізового режиму».

«З моєї ініціативи сім членів комісії по призначенню антикорупційного прокурора будуть від громадських організацій, лише чотири – від Генпрокуратури», – відзначив президент.

На початку жовтня Верховна Рада проголосувала за пакет законів, які потрібні для лібералізації візового режиму з ЄС. Це закони, які запроваджують фінансування політичних партій з державного бюджету, які вносять зміни до Кримінального процесуального кодексу і регламентуютьпитання арешту майна в разі виникнення корупційних ризиків. Також депутати проголосували за створення національного агентства, яке розшукуватиме активи, здобуті корупційним шляхом.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG