Ліга чемпіонів: «Шахтар» програв у Швеції

Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу

Донецький «Шахтар» програв третій поспіль матч Ліги чемпіонів УЄФА. У Швеції сильнішим за підопічних Мірчі Луческу виявився клуб «Мальме», якому для перемоги вистачило одного голу – 1:0.

Гірники пропустили результативну контратаку в першому таймі, коли їхня перевага була тотальною. По перерві гра вирівнялася, в одному з епізодів голкіпер донеччан Андрій П’ятов відбив пенальті, але й це не допомогло гостям звести поєдинок хоча б до нічиєї.

В іншому матчі групи лідери – ПСЖ та «Реал» розійшлися миром 0:0. Після половини дистанції французький та іспанський клуби мають по сім очок, шведський – три, український – жодного.

Для того, щоб претендувати хоча б на третє місце, яке гарантує продовження боротьби в Лізі Європи, «Шахтар» має за два тижні впевнено переграти «Мальме» у Львові, а далі зіграти не гірше за шведів із лідерами квартету.

У вівторок інший український учасник Ліги чемпіонів «Динамо» зміг втримати нульову нічию в домашньому матчі з лондонським «Челсі».