Доступність посилання

logo-print
27 Березень 2017, Київ 22:07
Новини | Політика

Валерій Пацкан заперечує конфлікт з Геннадієм Москалем


Валерій Пацкан

Валерій Пацкан

Народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка», керівник Закарпатського обласного штабу БПП Валерій Пацкан заперечує конфлікт із головою Закарпатської облдержадміністрації Геннадієм Москалем. Про це він сказав у кулуарах парламенту.

«Так, відбувся тотальний підкуп виборців у Закарпатській області та місті Ужгороді. Навіть більш масштабніший, ніж за часів Януковича. Роздавали від 500 гривень до двох тисяч гривень. Звичайно, що це викликало хвилю незадоволення і люди прийшли до керівника управління МВС і губернатора, щоб розібратися у цих фактах. Геннадію Геннадійовичу треба зняти емоції, прибрати цю всю писанину, яку він понаписував і розібратися з фактами підкупу виборців. Ще раз кажу, зараз треба забрати емоції і розставити крапки на «і», – сказав Пацкан.

«Моя пропозиція – не кричати, не кидатись заявами, а робити так, щоб він цього виграло суспільство. У мене конфлікту ні з ким нема. Якщо хтось хоче конфліктувати, нехай говорить про конфлікт, нехай говорить фактами. А фактів, щоб наш штаб не відпрацював немає», – додав він.

Напередодні ЗМІ з посиланням на свої джерела повідомили, що Геннадій Москаль написав заяву про відставку з посади голови ОДА, але її не задовольнили. Причиною заяви в ЗМІ назвали ймовірний конфлікт із Пацканом.

Сам Москаль ситуацію не коментував.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG