Доступність посилання

25 жовтня 2016, Київ 08:11
Новини | Політика

Іслямов: ми дозволимо активістам знеструмити Крим, якщо цього не робить влада


Ленур Іслямов

Ленур Іслямов

Координатор громадянської акції з блокади Криму Ленур Іслямов заявляє, що її учасники перестануть охороняти електроопори на Херсонщині і дозволять їх пошкодити, якщо влада України не припинять поставки електроенергії на півострів.

«Ми ж тут все-таки охороняємо територію. Ми на цій території стоїмо, ми цю територію об’їжджаємо. У нас тут дозор є. Тому ми, природно, не будемо перешкоджати, ми знімемо дозор, ми підемо від всіх цих стовпів. І, природно, залишимо цю можливість активістам будь-яким, які заїжджають з Криму або звідкись ще, це зробити», – сказав Іслямов у Києві 12 листопада.

20 жовтня в Херсонській області вкотре пошкодили опори ЛЕП «Мелітополь – Джанкой», якими поставляється електрика в Крим. Одна з них була замінована.

У ніч на 6 жовтня невідомі пошкодили бетонну електроопору високовольтної лінії «Джанкой – Мелітополь».

20 вересня розпочалася безстрокова акція з блокування вантажного транспорту, що прямує до Криму з продуктами і товарами, ініційована лідерами кримських татар. Учасники блокади заявили, що слідом за продуктовою мала б бути енергетична блокада Криму.

На акції під російським посольством в Києві 6 листопада глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликав український уряд припинити постачання електроенергії до Криму «хоча б на три дні».

Міністерство енергетики Росії 11 листопада повідомило, що українська сторона підтвердила поставки електроенергії до Криму.

На тему окпованого Криму:

Автор: Олексій Кустовський

Автор: Олексій Кустовський

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG