Євро-2016: Україна переграла Словенію

(©Shutterstock)

Збірна України з футболу зробила важливий крок на шляху до фінальної частини чемпіонату Європи 2016 року, який наступного літа прийматиме Франція. У Львові підопічні Михайла Фоменка впевнено переграли словенських футболістів – 2:0.

На 22-й хвилині гри, що відбувалася на «Арені-Львів», Євген Коноплянка навісив до воріт голкіпера словенців Саміра Хандановича, воротар вибив м’яч просто на Ярмоленка. Андрій першим торканням прибрав оборонців суперника, а другим пробив повз Хандановича у дальній кут.

Майже одразу по перерві українці відзначилися вдруге. На 54-й хвилині у фланговій атаці Ярмоленко відпасував на Артема Федецького, який точно прострілив на Євгена Селезньова.

Рахунок 2:0 став остаточним, хоча господарі мали ще кілька зручних нагод, що довести перевагу до розгромної.

Матч-відповідь відбудеться наступного вівторка, 17 листопада, у Словенії.

Переможець протистояння здобуде путівку на Євро-2016 до Франції. Зазвичай переваги у два м’ячі вистачає для перемоги за сумою двох матчів, але два роки тому, у плей-оф до чемпіонату світу 2014 року «синьо-жовті» не втримали гандикап. Восени 2013 року українці вдома переграли французів 2:0, але в Парижі поступилися 0:3.