Ліга чемпіонів: «Шахтар» майже врятував гру проти «Реала»

(©Shutterstock)

Донецький «Шахтар» програв четвертий поєдинок у груповому турнірі Ліги чемпіонів, у Львові підопічні Мірчі Луческу поступилися мадридському «Реалу» – 3:4.

Уже до 70-ї хвилини гірники пропустили чотири м’ячі: дублем відзначився Кріштіану Роналду, ще по м’ячу забили Лука Модрич та Дані Карвахаль.

Але в період із 78-ї до 89-ї хвилини донеччани змогли відіграти три м’ячі, два з яких забив Алекс Тейшейра, ще один – Дентіньйо.

Для того, щоб звести поєдинок до сенсацйної нічиєї, «Шахтареві» забракло часу.

В іншому матчі групи А французький ПСЖ на виїзді розгромив шведський «Мальме» – 5:0.

Після цих ігор п’ятого туру «Реал» має 13 очок, ПСЖ – 10, по три в активі «Шахтаря» та «Мальме», але донеччани випереджають конкурента в боротьбі за місце в Лізі Європи за рахунок особистих зустрічей.

8 грудня гірники зіграють у Парижі, а «Мальме» – в Мадриді.