Доступність посилання

24 Лютий 2017, Київ 08:46
Новини | Політика

Москва готова до коаліції проти «Ісламської держави» – Путін


Франсуа Олланд (Л) і Володимир Путін

Франсуа Олланд (Л) і Володимир Путін

Президент Росії Володимир Путін заявляє, що Москва готова співпрацювати у боротьбі проти угруповання «Ісламська держава». Про це він сказав у четвер, 26 листопада, під час зустрічі з президентом Франції Франсуа Олландом у Москві.

«Ми готові до такої спільної роботи. Ми вважаємо її абсолютно необхідною. Наші позиції щодо цього збігаються», – заявив пан Путін.​

Президент Франції Франсуа Олланд заявляє, що метою його сьогоднішнього візиту до Москви є координація дій у боротьбі з тероризмом. Олланд висловився за створення світовими державами «великої коаліції» для боротьби проти угрупування «Ісламська держава».

Після атак у Парижі 13 листопада, жертвами яких стали 130 людини, президент Франсуа Олланд почав активну дипломатичну кампанію за створення єдиного фронту проти ісламістів. До візиту у Москву, він зустрічався у Вашингтоні з президентом США Бараком Обамою і обговорив можливості для об’єднання зусиль міжнародних сил для протистояння тероризму.

31 жовтня ісламісти підірвали російський літак, що прямував з Шарм-аш-Шейха до Петербурга. Загинули 224 людини, які були на його облавку. Відповідальність за це взяло угруповання «Ісламська держава».

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG