Доступність посилання

24 жовтня 2016, Київ 08:24
Новини | Події

Полтавський суд продовжив розгляд справи мера Харкова Кернеса


Геннадій Кернес

Геннадій Кернес

Суд у Полтаві продовжив розглядати справу мера Харкова Геннадія Кернеса та двох його охоронців, що підозрюються у викраденні активістів Майдану і знущань над ними.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, сьогоднішнє засідання розпочалося з клопотання прокурора щодо того, щоб судові засідання відбувалися частіше, а саме – два рази на тиждень. Суд клопотання відхилив, пообіцявши розглянути пропозицію сторони обвинувачення пізніше.

На попередніх засіданнях, 2 та 16 листопада, у суді допитували потерпілого Олександра Кутяніна, сьогодні свідчення в суді дає інший потерпілий Сергій Ряполов.

2 березня прокуратура заявила, що харківського міського голову підозрюють у викраденні людини, катуванні, погрозі вбивством.

26 березня Генпрокуратура передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно Кернеса і двох його охоронців.

Харківський міський голова Геннадій Кернес заявляв, що кримінальна справа проти нього є сфабрикованою.

30 жовтня Харківська територіальна виборча комісія оприлюднила офіційні результати голосування виборів міського голови, переможцем визнали нинішнього мера Генадія Кернеса, який набрав 65,8 відсотки голосів виборців.

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG