Доступність посилання

logo-print
24 Лютий 2017, Київ 12:53
Новини | Політика

Правозахисники: нині відомо про 12 зниклих у Криму, але це неповний список


Ольга Скрипник

Ольга Скрипник

На сьогоднішній день в анексованому Росією Криму відомо про 12 зниклих безвісти, заявляє представник Кримської польової місії з прав людини Ольга Скрипник. Водночас, за її словами, справжня кількість зниклих більша, але скільки точно людей зникли – встановити неможливо.

«Я впевнена, що звичайно, цей список людей набагато більший. Тому що на сьогоднішній день вкрай складно отримати інформацію про зниклих людей. Більше того, люди не мають іноді можливості, у зв’язку з репресивним апаратом, заявляти про випадки зникнення. І випадки, коли заявляють про насильницьке зникнення, дуже часто розглядаються слідством, яке в Криму зараз, як випадки, коли люди добровільно залишили територію Криму», – сказала Скрипник в ефірі Радіо Крим. Реалії.

Вона нагадала, що через неможливість повноцінної роботи правозахисників на півострові Кримська польова місія з прав людини переформатувала свою діяльність.

Правозахисниця також повідомила, що російські правоохоронні органи Криму часто протидіють розслідуванню.

Кримська польова місія була створена 5 березня 2014 року. До її складу увійшли правозахисники з Росії, України і Криму. Відтоді спостерігачі місії постійно були присутні на півострові, збирали інформацію про всі порушення прав людини, складали на її основі звіти й інформували світову громадськість про ситуацію на півострові.

Верховна Рада України офіційно оголосила початком тимчасової окупації Криму Росією 20 лютого 2014 року.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG