Доступність посилання

30 Березень 2017, Київ 02:26
Новини | Суспільство

Стипендіатка Радіо Свобода презентувала фільм-розслідування «Чеські друзі Кремля»


Ольга Мальчевська під час презентації фільму «Чеські друзі Кремля», 16 грудня 2015 року

Ольга Мальчевська під час презентації фільму «Чеські друзі Кремля», 16 грудня 2015 року

Журналістка Ольга Мальчевська, яка понад півроку працювала у Чехії в рамках програми Радіо Свобода, презентувала у Києві документальний фільм-розслідування «Чеські друзі Кремля».

«Ми намагалися знайти причини, чому президент Чехії Мілош Земан підтримує президента Росії Володимира Путіна. І ми знайшли факти, що значно ширші за банальну корупційну складову. Та, окрім зв’язків з Кремлем, які ми показали, у Чехії дуже сильно працює і російська пропаганда. Сподіваюсь, цю загрозу також помітять», – розповіла під час презентації авторка.

«Чеські друзі Кремля» побачить як міжнародна, так і українська аудиторії: 8 січня фільм вийде в ефірі «Ukraine Today», а 9 січня його покажуть на телеканалі «1+1», одразу після вечірнього випуску ТСН. Знайти стрічку можна буде і на сайті Радіо Свобода 9 січня.

Ольга Мальчевська стала стипендіатом премії імені Вацлава Гавела від України у 2014-2015 роках. З 2010 року вона працювала на «ТСН», до цього – на «5-му каналі», телеканалі «Україна» і «Новому каналі».

Стипендія імені Вацлава Гавела – це спільна ініціатива РВЄ/РС і Міністерства закордонних справ Чехії, за підтримки Prague Freedom Foundation і Dagmar and Vaclav Havel Foundation VIZE97.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG