Доступність посилання

24 Лютий 2017, Київ 11:11
Новини | Політика

Посольство України в США: Вашингтон схвалив закон про фінансову підтримку України у 2016 році


©Shutterstock

©Shutterstock

18 грудня 2015 року Конгрес США схвалив, а президент США Барак Обама підписав Консолідований закон про бюджетні асигнування на 2016 рік, у якому збільшено загальну суму видатків, що передбачені для України. Про це в суботу повідомляє посольство України у США.

«Обсяг асигнувань Державному департаменту на потреби допомоги для України на 2016-й фінансовий рік становитиме не менше ніж 658 мільйонів 185 тисяч доларів США, що на 145 мільйонів доларів більше від початкового запиту», – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що кошти можуть бути використані на програми військової та безпекової допомоги Україні. На ці потреби може бути виділена сума, що перевищує 300 мільйонів доларів.

«Ці асигнування включають і 250 мільйонів доларів, що виділяються Україні через Міністерство оборони США і можуть бути спрямовані, зокрема, на: проведення навчань, надання військового обладнання, летальної зброї оборонного характеру, логістичну підтримку, постачання та послуги, розвідувальну підтримку для збройних сил та структур національної безпеки України», – йдеться в повідомленні посольства.

Під час недавнього візиту до України віце-президент США Джозеф Байден заявив, що США можуть надати Україні ще 300 мільйонів доларів на потреби безпеки.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG