Доступність посилання

logo-print
23 Лютий 2017, Київ 16:59
Новини | Політика

Кононенко попросив НАБУ про очну ставку з Абромавичусом


Ігор Кононенко, архівне фото

Ігор Кононенко, архівне фото

Заступник голови фракції «Блоку Петра Порошенка» Ігор Кононенко повідомив, що звернувся до Національного антикорупційного бюро з проханням влаштувати одночасний допит його й міністра економічного розвитку й торгівлі Айвараса Абромавичуса, який звинувачував його в тискові.

Як написав Кононенко у фейсбуці, також він просив слідство про очну ставку й із «іншими особами, причетними до його звинувачень».

Він також готовий дати дозвіл щодо доступу до своїх можливих спілкувань та СМС-листування з міністром.

«Переконаний, що слідство має з’ясувати правду, і тут важлива максимальна відкритість та оперативність», – написав Кононенко.

«Як ви вже знаєте, я закликав пана Абромавичуса разом зі мною пройти відкрите тестування на поліграфі. На жаль, поки відповіді від нього немає. Хоча тестування на поліграфі не є розповсюдженою практикою, проте у цій справі, зважаючи на її значний резонанс, такий крок був би дуже доречним», – додав він.

3 лютого Айварас Абромавичус подав у відставку з посади міністра економічного розвитку і торгівлі України, назвавши головною причиною конфлікт із першим заступником керівника фракції «Блок Петра Порошенка» Ігорем Кононенком, який, за словами міністра, намагається розставити своїх людей у міністерстві і на підконтрольних йому підприємствах, щоб контролювати грошові потоки. Кононенко назвав ці звинувачення спробою перекласти відповідальність за невдачі в роботі міністерства і запропонував Абромавичусу пройти перевірку на поліграфі. Він також заявив, що на час розслідування складає обов’язки заступника голови фракції.

Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження у зв’язку із заявами Абромавичуса і вже допитало міністра. Він повідомив, що відбудеться ще кілька таких зустрічей, на яких він подасть матеріали на підтримку його звинувачень.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG