Доступність посилання

logo-print
24 Березень 2017, Київ 12:24
Новини | Міжнародні

У Пакистані каратимуть за сексуальне насилля щодо неповнолітніх, торгівлю дітьми і порнографію


Фрагмент логотипу ЮНІСЕФ

Фрагмент логотипу ЮНІСЕФ

Сенат Пакистану ухвалив законопроект, який вперше передбачає кримінальну відповідальність за насильницькі дії сексуального характеру щодо неповнолітніх, торгівлю дітьми та порнографію.
Зміни до Кримінального кодексу, які вступлять в силу після ратифікації президентом, також підвищують вік кримінальної відповідальності з 7 до 10 років.

Відповідно до законодавства, сексуальні посягання тепер каратимуться позбавленням волі до 7 років; раніше незаконним було лише зґвалтування.

Крім того, за дитячу порнографію, яка в законі не згадувалась досі, каратимуть сімома роками позбавлення волі і штрафом у 700 тисяч рупій (близько 7 тисяч доларів).

Крім того, нові зміни передбачають кримінальну відповідальність за торгівлю дітьми в Пакистані. Раніше торговців людьми в Пакистані карали, якщо вони вивозили дітей за кордон.

«Це дуже важливий крок для реалізації зобов'язань Пакистану щодо Конвенції про права дитини», – прокоментувала нові законодавчі зміни представник ЮНІСЕФ із захисту прав дітей Сара Коулман.

У серпні минулого року Пакистан опинився у центрі скандалу з педофілією, коли були оприлюднені сотні порнографічних відео за участю дітей в провінції Пенджаб. Влада тоді заарештувала близько 20 осіб, але покарання на той час закон передбачав лише за зґвалтування і гомосексуалізм.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG