Доступність посилання

29 Березень 2017, Київ 08:26
Новини | Політика

Кулеба: Нідерланди офіційно оголосять результати референдуму 12 квітня


Дмитро Кулеба

Дмитро Кулеба

Нідерланди мають намір оголосити офіційні результати референдуму про угоду про асоціацію між Україною і Європейським союзом 12 квітня, повідомив посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«Між 6 і 12 квітня ми зрозуміємо долю угоди про асоціацію в Нідерландах», – сказав Кулеба. За його словами, попри те, що голосування відбудеться 6 квітня, остаточні результати будуть оголошені 12 квітня, після аналізу усіх скарг і касацій.

Кулеба додав, що саме уряд Нідерландів буде ухвалювати остаточне рішення щодо результатів референдуму.

Нідерланди, як і всі інші країни-члени Європейського союзу, вже завершили ратифікацію Угоди про асоціацію України і ЄС. Але, відповідно до нещодавно ухваленого закону, з ініціативи євроскептичних громадських організацій у країні 6 квітня відбудеться консультативний референдум щодо перегляду цієї ратифікації. Політики Нідерландів і Євросоюзу закликали виборців країни підтримати ратифікацію.

У разі, якщо Нідерланди все ж відхилять ратифікацію, угода про асоціацію, включно з зоною вільною торгівлі, як припускають, буде діяти між Україною і рештою 27 членами Євросоюзу.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG