Доступність посилання

logo-print
25 Березень 2017, Київ 22:11
Новини | Політика

Адвокат Савченко висловив сподівання на добрі новини про її долю ближчими днями


Надія Савченко та Ілля Новиков на суді, архівне фото

Надія Савченко та Ілля Новиков на суді, архівне фото

Адвокат засудженої в Росії народного депутата України Надії Савченко, яка тримає сухе голодування, Ілля Новиков заявив, що чекає добрих новин про її долю вже найближчим часом.

Як сказав він в ефірі телеканалу «Інтер», такі добрі новини можуть надійти в один із найближчих днів, на що вказує наявна в нього інформація, яку він не має права розкривати.

«Ми сподіваємося, що це буде рано, а не пізно», – наводить слова Новикова агентство «Інтерфакс-Україна».

Він додав, що, за його інформацією, ближчими днями Савченко не будуть відправляти етапом до місця відбування покарання. «Все-таки переговори йдуть між Москвою і Києвом, і скажу обережно, що вони радше йдуть у правильному напрямку, хоча й повільніше, ніж нам хотілося б», – сказав Новиков. За його словами, в Росії розуміють, що спроба етапувати Савченко за цієї ситуації і в її нинішньому стані означала б фактично спробу зриву таких переговорів.

Адвокат також повторив те, про що повідомляв раніше у п’ятницю у фейсбуці, – що в Савченко, яка тримає сухе голодування вже третю добу, вже спостерігаються ознаки зневоднення і що начальник слідчого ізолятора, де вона перебуває, попередив, що скоро її почнуть годувати примусово. Але, додав Новиков, Савченко має на це свої плани і вважає, що зможе цьому завадити.

Савченко, як і обіцяла, від 6 квітня оголосила нове сухе голодування з вимогою звільнити її або повернути до України.

5 квітня вирок російського суду у справі Надії Савченко набрав чинності. Її засудили до 22 років позбавлення волі 22 березня, звинувативши, зокрема, у причетності до вбивства російських журналістів, що незаконно перебували на Донбасі в лавах підтримуваних Росією сепаратистів. Савченко відкидає і звинувачення, і вирок, і сам суд над нею.

Російська влада раніше заявляла, що рішення про можливу передачу Савченко Україні може бути ухвалене лише після набрання чинності вироком у її справі.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG