Доступність посилання

29 Березень 2017, Київ 10:39
Новини | Міжнародні

У Кабулі після відльоту держсекретаря США сталися вибухи 


У суботу невдовзі після відльоту держсекретаря США Джона Керрі в столиці Афганістану Кабулі сталося щонайменше два вибухи. Про це повідомляє агентство France-Presse.

«Ракета приземлилася біля школи для дівчаток. Там немає жертв», – повідомив начальник поліції Кабула Абдул Рахман Рагімі.

Наразі жодне угруповання не взяло на себе відповідальність за напад, але найчастіше на урядові та військові об’єкти в афганській столиці атакують таліби.

Держсекретар США Джон Керрі під час не оголошеного заздалегідь візиту закликав афганських талібів поновити прямі мирні переговори з урядом Афганістану. Керрі заявив про це на спільній прес-конференції з афганським президентом Ашрафом Гані. За словами держсекретаря США, заклик до талібів включитися в переговорний процес спрямований на припинення насильства.

Останнім часом група представників чотирьох держав – Афганістану, Пакистану, Китаю і США намагається організувати безпосередні контакти між Кабулом і лідерами талібів. Так звана чотиристороння координаційна група очікувала, що перша зустріч талібів із представниками афганського уряду могла відбутися в минулому місяці, проте ці очікування не виправдалися.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG