Доступність посилання

29 жовтня 2016, Київ 01:23
Новини | Політика

ЄС уважно моніторитиме ситуацію в Україні після скасування віз – євродепутат Пленкович


Європейська комісія і всі інституції Євросоюзу уважно стежитимуть за ситуацією в Україні після ухвалення рішення про візову лібералізацію. Про це заявив депутат Європарламенту, голова Комітету Асоціації Україна – ЄС Андрей Пленкович.

«Якщо буде серйозне відхилення від загальних стандартів, чи від ухваленого напрямку, ЄС неодмінно реагуватиме», – попереджає євродепутат.

«Україна має докладати зусиль, щоби демонструвати міжнародній спільноті, що вона орієнтована на верховенство права та вільне від корупції суспільство», – додав Пленкович.

«Я мав розмову із комісаром Ганом, який відповідальний за політику сусідства, і який відповідальний за Україну. Я думаю, він дотримуватиметься обіцянок, які давав. А Європейський парламент не буде інституцією, яка уповільнить лібералізацію візового режиму для українських громадян, яку вони заслужили», – запевнив депутат Європейського парламенту.

Україна в березні завершила виконання вимог плану дій щодо візової лібералізації, і Європейська комісія має до кінця квітня виступити із законодавчою пропозицією скасувати візи для короткотермінових поїздок громадян України до країн ЄС.

Комісар ЄС з питань розширення та політики сусідства Йоганнес Ган відвідає Україну 20 та 21 квітня. Порядок денний цього візиту ще остаточно не узгоджений, інформує агентство УНІАН.

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG