Доступність посилання

logo-print
27 Березень 2017, Київ 23:58
Новини | Міжнародні

Ердоган: Туреччина не мінятиме антитерористичного законодавства на вимогу ЄС


Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявляє, що Анкара не змінюватиме антитерористичного законодавства задля отримання безвізового режиму з Євросоюзом для своїх громадян.

«Коли Туреччина перебуває під загрозою атак з боку терористичних організацій і сил, які підтримують їх прямо чи опосередковано, ЄС каже нам змінити законодавство щодо тероризму. Вибачте, ми йтимемо своїм шляхом, ви йдіть своїм», – сказав Ердоган 6 травня, звертаючись до ЄС.

Ця заява Реджепа Таїпа Ердогана пролунала наступного дня після того, як прем’єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу заявив про відставку на тлі розбіжностей з президентом.

Відставка Давутоглу не вступить в силу до 22 травня, коли правляча Партія справедливості і розвитку (ПСР) проведе з’їзд для зміни його як лідера партії.

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган також є членом ПСР, вони мали публічні розбіжності щодо того, як боротися з курдськими бойовиками на південному сході Туреччини.

Давутоглу натякнув на можливість відновлення мирного процесу з курдами на південному сході Туреччини. Але Ердоган прагне до воєнної кампанії.

Євросоюз закликає Туреччину переглянути своє антитерористичне законодавство, дати ширше визначення поняттю «тероризм». Це є передумовою надання Анкарі безвізового режиму.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG