Доступність посилання

22 жовтня 2016, Київ 06:50
Новини | Політика

На сході Європи триває безпрецедентне з часів Гітлера і Сталіна порушення міжнародного права – Порошенко


Петро Порошенко (©Shutterstock)

Петро Порошенко (©Shutterstock)

Президент України Петро Порошенко заявив, що нині на сході Європи відбувається безпрецедентне з часів Адольфа Гітлера та Йосипа Сталіна порушення норм міжнародного права.Про це він сказав в Києві під час акції «Перша хвилина миру» у День пам’яті та примирення в музеї історії України у Другій світовій війні.

«Нині на сході Європі відбувається безпрецедентне з часів Гітлера та Сталіна порушення норм міжнародного права. Хижа й ненажерлива імперія знову не рахується з державними кордонами і прагне розширити свій так званий життєвий простір. Україна знову дає відсіч, хіба що з тією різницею, що ворог прийшов не з Заходу, а зі Сходу», – сказав Порошенко.

Президент України Петро Порошенко під час акції «Перша хвилина миру» у День пам’яті та примирення. Київ, 8 травня 2016 року

Президент України Петро Порошенко під час акції «Перша хвилина миру» у День пам’яті та примирення. Київ, 8 травня 2016 року

Він заявив про високий патріотизм нинішніх захисників країни, які змушені обороняти Україну від агресора.

«Дуже ціную готовність наших солдат та офіцерів до виконання будь-якого завдання, їхню жертовність, бажання наступати до повного звільнення української території від російських окупантів», – додав Порошенко.

Він також заявив, що влада «намагається мінімізувати вплив війни на життя кожного українця».

8-9 травня в Україні тривають заходи до Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На цю ж тему:

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG