Доступність посилання

30 Березень 2017, Київ 02:23
Новини | Міжнародні

Міністр Ткачов: європейському м’ясу у Росії робити нічого


Олександр Ткачов

Олександр Ткачов

Міністр сільського господарства Росії Олександр Ткачов вважає, що європейському м’ясу у Росії «робити нічого».

Ткачов заявив журналістам 25 травня, що девальвація рубля допомогла російським виробникам тваринницької продукції виробляти «досить конкурентоздатну продукцію», і навіть у разі скасування ембарго на постачання продовольства з країн ЄС, м’ясна продукція з країн Європи буде на російському ринку дорожча за свою.

«А значить, європейському м’ясу у Росії робити нічого», – наголосив Олександр Ткачов.

Ембарго на постачання деяких видів продовольства з Євросоюзу було запроваджене у 2014 році у відповідь на європейські санкції. Продукцію, що постачається до Росію в обхід заборони, наказали знищувати. 25 травня у Ростовській області знищили 20 тонн польських яблук.

24 травня у Міністерстві закордонних справ Франції підтвердили факт надання Ткачову візи попри те, що він є у «чорному списку» ЄС.

Речник МЗС Франції зазначив, що візу надали, оскільки Ткачов їде на міжнародний захід у Парижі.

Олександр Ткачов є головою російської делегації на з’їзді Всесвітньої організації здоров’я тварин, який розпочався у Парижі 22 травня.

У Франції частина політиків, зокрема лідер правого Національного фронту Марін Ле Пен, висловлюються за скасування санкцій проти Росії.

Ім’я Ткачова з’явилося у санкційному списку ЄС у середині 2014 року, коли цей чиновник очолював російський південний регіон – Краснодарський край. Тодішній голова фактичної влади в окупованому Росією Криму нагородив Ткачова медаллю «За визволення Криму» – за підтримку, яку він надавав під час російської операції з анексії півострова.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG