Доступність посилання

30 Березень 2017, Київ 01:59
Новини | Міжнародні

У Британії провідний агітатор за вихід із ЄС залишив головування в Партії незалежності


Найджел Фараж радіє з результатів референдуму, Лондон, 24 червня 2016 року

Найджел Фараж радіє з результатів референдуму, Лондон, 24 червня 2016 року

У Великій Британії один із провідних агітаторів кампанії за вихід країни з Європейського союзу Найджел Фараж залишив посаду голови Партії незалежності Сполученого Королівства, заявивши, що здійснив свою політичну мету.

Як сказав він на прес-конференції в Лондоні, «перемога сторони за вихід на референдумі означає, що мої політичні амбіції досягнені».

Але він пообіцяв, що буде «як яструб» стежити за переговорами про умови виходу Британії з ЄС, бо залишається депутатом Європейського парламенту.

Рішення Найджела Фаража залишити керівництво його партією, що виступає проти Євросоюзу, оголошене через кілька днів по тому, яка колишній мер Лондона Боріс Джонсон, теж один із провідних агітаторів за вихід Британії з ЄС, вийшов зі змагання за посаду голови владної нині Консервативної партії і відтак і за посаду прем’єр-міністра.

Попередній прем’єр і голова партії Дейвід Камерон після референдуму, на якому учасники з невеликою перевагою проголосували за вихід країни з ЄС, заявив, що залишить посади через три місяці, бо переговори про умови виходу має вести інший голова уряду.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG