Доступність посилання

29 Березень 2017, Київ 03:01
Новини | Політика

У Торецьку близько 100 жителів намагалися блокувати пересування українських військових – Аброськін


Наслідок обстрілу Торецька (архівне фото)

Наслідок обстрілу Торецька (архівне фото)

Уночі 5 липня в Торецьку Донецької області близько 100 місцевих жителів намагалися блокувати пересування українських військових містом. Про повідомив начальник поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін.

«Група осіб з числа місцевих жителів, раніше судимих, осіб, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння, серед яких були й жінки, намагалася блокувати пересування наших військових містом. Всього близько 100 осіб», – написав Аброськін у Facebook.

Поліція міста була піднята по тривозі, сам Аброськін також прибув до Торецька для стабілізації ситуації.

«П’яна юрба, керована провокаторами, відмовилася виконувати наші законні вимоги. Мною був дан наказ розблокувати дорогу і затримати активних учасників, що й було зроблено співробітниками поліції Торецька. Близько півночі люди розійшлись. Ініціаторів доставлено до місцевого відділення поліції», – повідомив Аброськін.

Місто Торецьк (до 2016 року – Дзержинськ) розташоване на відстані 45 кілометрів від Донецька, впритул до лінії зіткнення українських військових та підтримуваних Росією сепаратистів. До початку бойових дій на Донбасі в місті жили понад 34 тисячі людей. Частина міста, яку контролює українська влада, нині почасти потрапляє під обстріли з боку бойовиків.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG